logo
Devam Eden Proje Sayısı 20
Tamamlanan Proje Sayısı 99
Adres Palmiye Mah. Adnan Menderes Blv. Nihal Apt. No: 22 İç Kapı No: 1 Yenişehir/MERSİN
BİZ KİMİZ?

Kurumsal

Özlük Bilgilerimiz

Hİ-KA İnşaat, 2004 yılından bu yana Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları, Belediyeler, Valilikler, Tüpraş, ve Opet Dolum Tesisleri başta olmak üzere Kamu ve Özel Sektörde, Otoyollar, Köprü - Viyadük İnşaatları, Endüstriyel Tesisler, Deniz Yapıları, Kompleks Yapılar ve Otel İnşaatlarını başarıyla tamamlayarak altyapı ve üstyapı projelerinde uzmanlaşmıştır. Başladığı projeleri kanunlara, yasal düzenlemelere, proje gerekliliklerine uygun şekilde ve müşteri memnuniyetini önceliklendiren anlayışıyla tamamlamaktadır. Genç ve dinamik kadrosu, geniş makine parkıyla taahhütlerini zamanında ve eksiksiz tamamlayarak büyük ve önemli projelere imza atan Hİ-KA İnşaat, inşaat sektöründeki yerini almıştır.
Hİ-KA İnşaat, çağdaş ve dürüstlük ilkesi içerisinde tecrübesini ve vizyonunu daha ileri taşımayı bir sorumluluk olarak benimsemiş, müteahhitlik hizmetlerinde “hizmette kalite” anlayışı ile önemli bir marka haline gelmiştir.

Misyonumuz

Hi-Ka İnşaat sektöründe gelişmekte olan teknolojileri hizmetlerine yansıtmayı, faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin korunmasını sağlamayı, çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesini kendisine MİSYON haline getirmiştir.

Vizyonumuz

Hi–Ka İnşaat, ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmetlerimizden alınan verimin maksimum düzeyde olmasını sağlamayı ve mutlak müşteri memnuniyetini sağlayacak stratejiler oluşturarak bu rekabet ortamında kalıcı olmayı amaç edinmiştir.

Başkanın Mesajı

Kuruluşundan bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu bilgi ve tecrübe birikimi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün, dinamik, girişken tecrübeli ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalama gayemiz artarak devam etmektedir. 2004 yılında sıfırdan adım attığımız girişimcilik hayatımızda bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz kuşkusuz insanlar ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisidir.

İnşaat sektörü, hayata geçirdiğiniz her projenin arkasında gururla ve dimdik durmanızı gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz, bu sektörde, üzerimize düşen görevleri başarı ile yerine getirdiğimize inanıyoruz.

Hİ-KA İnşaat olarak fark yaratan, katma değer üreten işlere imza atabilmek için emek harcıyor, çok çalışıyoruz. Kurumsal itibarımızla, güven veren markamızla, kalite anlayışımız ve iş yapış biçimimizle sürdürülebilir bir geleceğe imza attığımızın bilincindeyiz. Unutmayalım ki devletimiz ve ülkemiz var oldukça bizde varız.

Hikmet Kaya
Hİ-KA İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı

vds vds sunucu